Metody płatności

Twój komfort podczas zakupów jest dla nas bardzo ważny. Dlatego dajemy Ci do wyboru znane i sprawdzone metody płatności. Wybierz najwygodniejszą i płać tak, jak lubisz. Do Twojej dyspozycji są:

System szybkich płatności internetowych, który umożliwia natychmiastowe dokonanie wpłaty. W ramach systemu masz do dyspozycji płatność: Blikiem, przelewem tradycyjnym lub kartą płatniczą.

System PayPal umożliwia błyskawiczne wysyłanie płatności on-line za pomocą rachunku bankowego, karty kredytowej lub innych źródeł. Jedno kliknięcie umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności. Dzięki systemowi PayPal nie ma potrzeby każdorazowego wypisywania numeru karty kredytowej podczas dokonywania zakupów.

Viva-Wallet-600x162

System, który pozwala klientom dokonać wpłaty kartą płatniczą. Bezpieczny i działający na skalę międzynarodową, dzięki niemu zapłacisz wprowadzając dane ze swojej karty bankowej. Nie otrzymujemy numerów twoich kart, ani żadnych poufnych informacji.

Przelew Tradycyjny

 

Płatność za pomocą zwykłego przelewu na nasze konto bankowe, po złożeniu zamówienia pojawi się ekran z danymi do przelewu.
Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, w związku z tym zrealizowanie go może zająć nam trochę więcej czasu.

Updating…
  • Brak produktów w koszyku